Bazar dětských věcí

Jarní a podzimní bazar

Každoročně pořádáme dva velké bazary dětského oblečení, obuvi, hraček a dalších dětských potřeb. Nejbližší bazárek jarního a letního oblečení, bot a dalších dětských potřeb se koná na přelomu března a dubna: 13.10.-14.10přijímáme zboží k prodeji, 15.10-16.10 probíhá prodej a 23.10. vydáváme neprodané zboží zpět prodejcům. Více informací v aktuálním letáku.

 

INFORMACE PRO PRODEJCE:
Přijímáme veškeré dětské zboží: oblečení ve velikosti 0-164, a to v počtu max. 40 ks na osobu, dále hračky (více kusé prosíme slepte nebo pevně svažte, případně dejte do průhledné tašky či sáčku), boty (pár svažte), knížky a další potřeby pro děti.

 

Pokud chcete prodat kočárek či nějakou jinou větší potřebu pro dítě, prosíme pouze nafocené, fotografii s informací je možné předem poslat na náš mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (uveďte vždy do textu info o ceně a kontakt na vás, nejlépe mail i telefon).

 

Nepřijímáme věci pro dospělé, špinavé, roztrhané či jinak poškozené, pletené neznačkové oděvy.

 

Manipulační poplatek je 50 Kč za list přijatých věcí (20 ks na listu) + 10% z celkové ceny. Nevyzvednuté věci věnujeme na charitativní účely, bohužel nejsme zařízeni na jejich skladování.

 

Více informací najdete vždy v aktuálních letácích a v podrobných instrukcích. Připravte si prosím seznam prodávaných věcí - ke stažení v pdf a v excelu.

 

Pokud si chcete zkrátit čekací dobu ve frontě při příjmu bazárku a nám trochu ulehčit práci, můžete si kromě vyplnění listu přijatých věcí předpřipravit také cedulky, které na příjmu připevníme na oblečení pomocí splintu. Jak na to najdete zde.

 

V době konání bazaru neprobíhají žádné kroužky a je uzavřena herna.

Kalendář akcí

Spřátelené weby

Podporují nás